مجموعه تیس به پشتوانه دانش و تخصص مدیران و توان اجرایی خود به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان  قطعات آسانسور در ایران، سهم قابل توجهی در این صنعت را به خود اختصاص داده است. و با کارخانه ای به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع و با داشتن بیش از ۱۰۰ نیروی جوان و متخصص در استان خراسان رضوی در محیطی پویا مشغول به فعالیت می باشد. مدیران و پرسنل بر این باورند که بقا، رشد و توسعه شرکت در گرو برآوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آن‌ها می‌باشد.

فرایند تولید محصول

تدوین روش های مدیریت و تیم تحقیق و توسعه , توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها و بهره گیری ازجدیدترین نرم افزار های طراحی صنعتی و مجهز بودن از کامل ترین و به روز ترین ماشین آلات صنعتی مهمترین ارکان قابل توجه در تولید محصولات آرارات است.

چشم‌انداز، ماموریت، اهداف و ارزش‌ها

در گروه کارخانجات تیس لیفت فرهنگ سازمانی سرلوحه همه افکار و فعالیت های اعضا می باشد. این فرهنگ نشأت گرفته از چشم‌انداز، ماموریت، اهداف و ارزش‌های ما می باشد که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

چشم انداز: در راستای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده قطعات آسانسور در ایران، در نظر داریم  تا سال 1399 ظرفیت تولید محصولات خود را در مقایسه با ظرفیت موجود در سال 1395 به دو برابر افزایش دهیم .

ماموریت: شرکت تیس به عنوان تولید کننده بازار محور در صنعت آسانسور در تأمین محصولات متنوع به دنبال کسب ارزش حداکثری از طریق توسعه و گسترش زنجیره ارزش و افزایش مزیتهای رقابتی و پایدار در سطح بین المللی است. این شرکت با بهره مندی از سرمایه انسانی ارزشمند، خود را نسبت به تأمین انتظارات ذینفعان، تولید پایدار و استاندارد ، پذیرش مسئولیتهای اجتماعی و بهبود محیط زیست، متعهد میداند.

اهداف: افزایش تولید از طریق ارتقای بهره وری و بهبود سیستمها.ارتقای کیفیت و تکمیل سبد محصول و نوآوری متناسب با نیازهای بازار به منظور افزایش سودآوری.

ارزش‌ها: همسوسازی و هماهنگی میان اهداف شرکت و اهداف شخصی کارکنان در ایجاد تعادل بین کار و زندگی و تأمین رضایتمندی کارکنان و خانواده های آنان.

توسعه فرهنگ یادگیری، نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر، کارگروهی و مشارکت جمعی، دانش محوری، مسئولیت پذیری و مشتری مداری از ارزشهای بنیادی شرکت تیس لیفت می باشد.

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماما از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.