• کشف جسد یک زن در چاله آسانسور

  مدیرعامل آتش نشانی یاسوج از کشف جسد یک زن روز دوشنبه، هفتم خردادماه از چاهی در یکی از محلات یاسوج کشف شد.
  روابط عمومی شهرداری، هاشم یوسفی گفت: جسد یک زن جوان در چاله آسانسوری پر از آب در خیابان شاهد ۲۵ یاسوج کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.
  وی با بیان اینکه هویت جسد کشف شده مشخص نیست، تصریح کرد: بدن زن جوان کشف شده متورم بوده و هیچ چیز مشخص نبود.

   

   

  تاریخ خبر: 1397/03/21 | تعداد بازدید: 24
  مشاهده ادامه خبر
  مصدومیت یک کارگر به دلیل سقوط از آسانسور

  به گزارش ایلنا، کارگری که در یک ساختمان مشغول تعمیر آسانسور بود، از طبقه اول به طبق منفی یک آسانسور سقوط کرد و به شدت زخمی شد.

  براساس گزارش بهمن رضائی‌نیا (رئیس ایستگاه ۵۷ آتش‌نشانی) روز گذشته، گیر کردن پا و دست کارگر در کابین آسانسور، امدادگران را به خیابان تهرانپارس، خیابان ۲۰۲ شرقی، خیابان سجده‌ای کشاند

  تاریخ خبر: 1397/02/08 | تعداد بازدید: 57
  مشاهده ادامه خبر
  سقوط مرگبار مرد ۵۸ ساله از آسانسور

  رئیس کلانتری ۱۸۱ عوارضی از مرگ مردی ۵۸ ساله که به دنبال وارد شدن به آسانسور بدون کابین سقوط کرده بود خبر داد.ساعت 22 شب گذشته مأموران کلانتری 181 عوارضی تهران در جریان فوت مردی 58 ساله قرار گرفتند

  تاریخ خبر: 1396/12/14 | تعداد بازدید: 88
  مشاهده ادامه خبر
  انعقاد تفاهم نامه همکاری سندیکا با سازمان صنعت معدن و تجارت

  جلسه مشترک هیئت مدیره سندیکا و نمایندگان سازمان صنعت معدن در خصوص امور ارزشیابی، آموزش و حل اختلاف

  تاریخ خبر: 1396/10/05 | تعداد بازدید: 155
  مشاهده ادامه خبر
  جان باختن زن تبریزی در آسانسور

  مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی از فوت یک زن ۴۲ ساله محبوس شده در داخل آسانسور در تبریز خبر داد.

  به گزارش سخن، وحید شادی نیا در جمع خبرنگاران گفت: به محض دریافت گزارش حادثه محبوس شدن زنی داخل کابین آسانسور در خیابان مصلی سریعا عوامل اورژانس۱۱۵ به همراه عوامل آتش نشانی تبریز  به محل حادثه اعزام شدند.

   

  تاریخ خبر: 1396/10/05 | تعداد بازدید: 158
  مشاهده ادامه خبر
  مرگ کارگر تنکابنی بر اثر سقوط در چاله آسانسور

  سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: یک کارگر نصاب آسانسور در تنکابن هنگام کار، بر اثر سقوط در چاله آسانسور فوت شد.
  تنکابن24، ذکریا اشکپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: گزارش مردمی از سقوط یک جوان در چاله آسانسور به مرکز پیام اورژانس 115 غرب مازندران اعلام شد.

  وی افزود: همکاران پایگاه اورژانس تنکابن به محل حادثه اعزام شدند اما فرد صدمه دیده بر اثر جراحات شدید به سر و اندامها در دم فوت شده بود.

  تاریخ خبر: 1396/09/07 | تعداد بازدید: 137
  مشاهده ادامه خبر
  رباتی که به تنهایی سوار آسانسور می شود

  پژوهشگران این روزها انجام تقریبا هر کاری را توسط ربات ها ممکن کرده اند و تازه ترین دستاورد در این حوزه تولید ربات چهارپایی است که می تواند به تنهایی سوار آسانسور شود.

  به نقل از نیواطلس، این ربات چهارپا Anymal نام دارد و توسط محققان دانشگاه ETH Zurich سوئیس تولید شده است. قرار است عرضه این ربات به بازار به زودی آغاز شود و از آن برای کمک به افراد معلول و ناتوان به منظور سوار شدن به آسانسور استفاده شود.

  البته این ربات می تواند در حوزه های صنعتی نیز مورد استفاده قرار بگیرد و به عنوان مثال در مناطق خطرناکی مانند حوزه های استخراج و اکتشاف نفت و گاز، معادن و نواحی تحت کنترل شدید امنیتی برای انجام امور مختلف به کار گرفته شود.

  تاریخ خبر: 1396/08/24 | تعداد بازدید: 167
  مشاهده ادامه خبر
  اعتراض به تشکیل اتحادیه کشوری آسانسور

  اتحادیه‌ های همگن صنف آسانسور با صدور بیانیه‌ای خطاب به محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت خود را با تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقی اعلام کردند.

  دومین مجمع هماهنگی روسا و اعضای اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشوردر تهران برگزار شد.

  در این نشست موضوع برگزاری انتخابات اعضاء هیأت مدیره و بازرسان و تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و چند تن از روسا و اعضای اتحادیه‌های صنف آسانسور برخی از شهرستان‌ها به ایراد سخنرانی و بیان اظهارنظر در مخالفت با تشکیل اتحادیه کشوری صنف آسانسور پرداختند.  

  بر اساس این گزارش در این نشست که نزدیک به ۲۰ اتحادیه استان، شهر و شهرستان صنف آسانسور از سراسر کشور حضور داشتند، همگی بر هماهنگی بیشتر میان اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشور تأکید کردند. در ادامه این نشست نظرات هر یک از شرکت‌کنندگان درباره اعتراض نسبت به تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقی جمع‌آوری شد و درنهایت بیانیه‌ای خطاب به محمد شریعتمداری، ‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در اعتراض به تشکیل این اتحادیه خوانده شد.  

  تاریخ خبر: 1396/08/15 | تعداد بازدید: 152
  مشاهده ادامه خبر
  مرگ هولناک کارگر جوان در حادثه آسانسور در مشهد

  کارگر جوانی بین سقف و کابین آسانسور در یک پروژهساختمانی در حال احداث در مشهد به طرز دلخراشی فوت کرد.
  به گزارش گروه انتظامی و حوادث خبرگزاری برنا ، مدیرعاملآتش نشانی مشهد از مرگ یک کارگر جوان در آسانسور یک پروژه ساختمانی در مشهد خبر داد.
  آتشپاد حسن جعفریاظهار داشت: کارگر جوانی دقایقی قبل بین سقف و کابین آسانسور در یک پروژه ساختمانی در حال احداث در مشهد به طرز دلخراشی فوت کرد.
  مدیرعامل آتش نشانی مشهد مقدسمحل وقوع این حادثه را در محله سرافرازان مشهد عنوان کرد و افزود: بر اثر این حادثه که در یک ساختمان 10 طبقه در حال احداث رخ داد، یک کارگر 32 ساله حین کار ساختمانی در بالای کابین، به دلیل حرکت ناگهانی و نامشخص آسانسور بین سقف طبقه دهم و کابین آسانسور گیر کرده است.

  تاریخ خبر: 1396/08/10 | تعداد بازدید: 157
  مشاهده ادامه خبر
  سقوط آسانسور، جان پسر نوجوان را گرفت

  سقوط کابین آسانسور نا ایمن یک ساختمان در غرب جاکارتا جان پسر نوجوانی را گرفت. بنا به گفته " آسمورو بانگون "؛ رئیس پلیس Police جنایی جاکارتا در این حادثه که ساعت 12.30 دقیقه روز شنبه رخ داد "فیکری هایکال" 18 ساله در محل حادثه جانش را از دست داد. گردن و قسمتی از صورت این نوجوان در این حادثه کاملا له شد. پس از حادثه، جنازه قربانی به بیمارستان " کرامت جاتی " در شرق جاکارتا منتقل شد.

  تاریخ خبر: 1396/06/09 | تعداد بازدید: 250
  مشاهده ادامه خبر