• فراخوان اعطای نمایندگی و عاملیت فروش

   

  تاریخ خبر: 1398/11/13 | تعداد بازدید: 805
  مشاهده ادامه خبر
  درج آگهی تبلیغاتی برد کدینگ در روزنامه خراسان

  سیستم رمزگذاری طبقات آسانسور 

  [https://bit.ly/2RwETcj]

   

  تاریخ خبر: 1397/10/26 | تعداد بازدید: 880
  مشاهده ادامه خبر
  سقوط سه‌طبقه‌ای تعمیرکار آسانسور

  در یک ساختمان آموزشی ۵ طبقه، در خیابان آیت الله شیرازی مشهد، سرویس‌کار آسانسور که در طبقه چهارم روی کابین بود با سقوط ناگهانی کابین، به طبقه مثبت یک سقوط کرد.

  تاریخ خبر: 1397/10/10 | تعداد بازدید: 959
  مشاهده ادامه خبر
  ابلاغ نرم افزار محاسبات آسانسور های برقی

  ابلاغ نرم افزار محاسبات آسانسورهای برقی بر مبنای استاندارد ملی 1-2-63 از سوی اداره کل استاندارد

  تاریخ خبر: 1397/05/07 | تعداد بازدید: 856
  مشاهده ادامه خبر
  چشم های بسته دولت به روی مشکلات صنایع آسانسور

  فصل تجارت - صنایع آسانسور به دلیل اعلام فهرست غیرکارشناسی شده اقلام ممنوعه وارداتی از دریافت تجهیزات نوین محروم می ماند. ثبت سفارش شرکت های فعال در این صنعت برای دریافت ارز با نرخ 4 هزار و 200 تومان به جایی نرسیده است و هیچ شفاف سازی برای مشارکت موثر بخش خصوصی فعال در این صنعت در طرح ترمیم بافت فرسوده انجام نشده است. شرکت های آسانسوری در پنج ماهه گذشته فقط ضرر کرده اند.
  محمدرضا زهره وندی صنعت آسانسور و پله برقی علاوه بر فشار تحریم ها باید با سنگ اندازی های داخلی هم مقابله کند. در مورد دریافت ارز با نرخ 4 هزار و 200 تومان از سوی صنعت آسانسور بیش از 90 ثبت سفارش انجام شده که به کمتر از 5 مورد ارز تخصیص داده شده است. صنعت آسانسور هیچ ارزی دریافت نکرده و هم چنان معطل مانده است و امکان تامین ارز از بازار آزاد هم برای این صنعت وجود ندارد. اکنون این صنعت در انتظار پیامد بازار ثانویه است. بخش خصوصی فعال در صنعت آسانسور به طور مداوم زیان می بیند چراکه امکان سرمایه گذاری با در نظر گرفتن شرایط آینده وجود ندارد.
  بخشی دیگر از مشکلات صنعت آسانسور مربوط به ممنوعیت برخی اقلام خارجی مرتبط با این صنعت است. هرچند ممنوعیت واردات اقلام خارجی به رشد صنایع داخلی منجر می شود اما در مورد تجهیزات نوین به واردات نیاز داریم. یک مورد ممنوع شده در فهرست وزارت صنعت ریل آسانسور است که ظرفیت تولید آن در کشور به500 تا 700 ریل می رسد و این در حالی است که ظرفیت تولید و نصب آسانسور برای سال جاری در کشور 26هزار آسانسور پیش بینی شده است. این تفاوت در تیراژ تولید نشان می دهد که در این مورد ممنوعیت واردات اشتباه بوده است.
  ریل های تولید داخل یک متر بر ثانیه سرعت دارند و برای آسانسور های کمتر از 10 طبقه مناسب است و اکنون سوال این است که تجهیزات مناسب برای آسانسورهای بیش از 10 طبقه و برج های بلند مرتبه چگونه تامین می شود؟ کدام تولیدکننده ریل آسانسور ادعا کرده که می تواند به نیاز داخلی به طور کامل پاسخ دهد؟ آیا تفاوت ادعا با آنچه در بازار به وقوع می پیوندند از اکنون بر وزارت صنعت، معدن و تجارت آشکار است؟ چرا نمایندگان وزارت صمت در بخش خصوصی با فعالان صنعت آسانسور در این باره مشورت نکردند؟
  اکنون دولت طرح بزرگ ترمیم بافت فرسوده را در راه دارد. اشتباهاتی که دولت در مورد مسکن مهر مرتکب شد، نباید در طرح های مربوط به ترمیم بافت فرسوده تکرار شود. طرح ترمیم بافت فرسوده می تواند فرصتی برای گردش مالی و رونق فعالیت صنایع وابسته به ساخت و ساز شود اما در مورد این طرح شفاف سازی لازم انجام نشده است. با توجه به این مسئله فعال بخش خصوصی نمی تواند در ارتباط با حضور در این طرح آینده نگری کند.

  تاریخ خبر: 1397/04/24 | تعداد بازدید: 691
  مشاهده ادامه خبر
  کشف جسد یک زن در چاله آسانسور

  مدیرعامل آتش نشانی یاسوج از کشف جسد یک زن روز دوشنبه، هفتم خردادماه از چاهی در یکی از محلات یاسوج کشف شد.
  روابط عمومی شهرداری، هاشم یوسفی گفت: جسد یک زن جوان در چاله آسانسوری پر از آب در خیابان شاهد ۲۵ یاسوج کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.
  وی با بیان اینکه هویت جسد کشف شده مشخص نیست، تصریح کرد: بدن زن جوان کشف شده متورم بوده و هیچ چیز مشخص نبود.

   

   

  تاریخ خبر: 1397/03/21 | تعداد بازدید: 783
  مشاهده ادامه خبر
  مصدومیت یک کارگر به دلیل سقوط از آسانسور

  به گزارش ایلنا، کارگری که در یک ساختمان مشغول تعمیر آسانسور بود، از طبقه اول به طبق منفی یک آسانسور سقوط کرد و به شدت زخمی شد.

  براساس گزارش بهمن رضائی‌نیا (رئیس ایستگاه ۵۷ آتش‌نشانی) روز گذشته، گیر کردن پا و دست کارگر در کابین آسانسور، امدادگران را به خیابان تهرانپارس، خیابان ۲۰۲ شرقی، خیابان سجده‌ای کشاند

  تاریخ خبر: 1397/02/08 | تعداد بازدید: 669
  مشاهده ادامه خبر
  سقوط مرگبار مرد ۵۸ ساله از آسانسور

  رئیس کلانتری ۱۸۱ عوارضی از مرگ مردی ۵۸ ساله که به دنبال وارد شدن به آسانسور بدون کابین سقوط کرده بود خبر داد.ساعت 22 شب گذشته مأموران کلانتری 181 عوارضی تهران در جریان فوت مردی 58 ساله قرار گرفتند

  تاریخ خبر: 1396/12/14 | تعداد بازدید: 650
  مشاهده ادامه خبر
  انعقاد تفاهم نامه همکاری سندیکا با سازمان صنعت معدن و تجارت

  جلسه مشترک هیئت مدیره سندیکا و نمایندگان سازمان صنعت معدن در خصوص امور ارزشیابی، آموزش و حل اختلاف

  تاریخ خبر: 1396/10/05 | تعداد بازدید: 726
  مشاهده ادامه خبر
  جان باختن زن تبریزی در آسانسور

  مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی از فوت یک زن ۴۲ ساله محبوس شده در داخل آسانسور در تبریز خبر داد.

  به گزارش سخن، وحید شادی نیا در جمع خبرنگاران گفت: به محض دریافت گزارش حادثه محبوس شدن زنی داخل کابین آسانسور در خیابان مصلی سریعا عوامل اورژانس۱۱۵ به همراه عوامل آتش نشانی تبریز  به محل حادثه اعزام شدند.

   

  تاریخ خبر: 1396/10/05 | تعداد بازدید: 682
  مشاهده ادامه خبر